MagyarNyelvválasztásEnglish

Állásajánlatok

SIMONYI & TÓTH állásajánlat

Innovatív szolgáltatásokat nyújtó nagyvállalati megbízónk a HR terület további fejlesztéséhez

HR Kontrolling és Bérszámfejtési Vezető

munkatársat keres.

Feladatok:
  • A HR kontrolling rendszerének működtetése, fejlesztése
  • A  pénzbeli és nem-pénzbeli kompenzációs eszközök kidolgozásának irányítása
  • Teljesítmény értékelési rendszer és Cafeteria rendszer működtetésének, fejlesztésének irányítása
  • Teljesítménymutató (KPI) rendszer kialakítása, működtetése
  • Rendszeres és ad-hoc beszámolók, elemzések, döntés előkészítő anyagok készítése
  • Bérszámfejtés vezetése, és az ahhoz kapcsolódó adminisztráció és nyilvántartások felügyelet, folyamatainak fejlesztése
Elvárások:
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • angol nyelvtudás
  • legalább 5 év, vállalati kontrollingot is magában foglaló kontrolling tapasztalat
  • jártasság a Nexon szoftver és a terület munkáját támogató szakmai szoftverek használatában
  • agilis vezetői szemlélet

Amennyiben érdekesnek találja, hogy inspiratív környezetben, a HR folyamatok fejlesztésével támogassa egy cég stratégiáinak megvalósulását, várjuk jelentkezését! Küldje el életrajzát a 3610/2017 hivatkozási szám feltüntetésével az info@sandt.hu címre.

Simonyi és Tóth Kft.
1255 Budapest, Pf. 194.

Telefon: 214 -1286
Fax: 214 -1286
E-mail: info@sandt.hu
Honlap: www.sandt.hu

Friss állásajánlatok

Kapcsolat

SIMONYI & TÓTH KFT.
1015 Budapest
Szabó Ilonka u. 71/A

Telefon / Fax: +36 (1) 214-1286

Az AIMS International magyarországi partnere

Az AIMS magyarországi partnere

A Simonyi & Tóth Tanácsadó Iroda 1997 óta tagja és magyarországi partnere az AIMS International (Association for International Management Search) nemzetközi tanácsadó szervezetnek.