MagyarNyelvválasztásEnglish

Állásajánlatok

SIMONYI & TÓTH állásajánlat

Megbízónk autóipari és gépipari termelő vállalatcsoport Debrecen közelében. Új beruházásai révén jelentősen bővülő kapacitásainak kihasználására

Üzletfejlesztési-értékesítési menedzser

munkatársat keres.

Feladatok:
  • a cég szabad gyártó kapacitásainak hasznosítása,
  • hazai és külföldi vevők felkutatása, új projektek elnyerése
  • a megnyert projektekkel kapcsolatos szerződések előkészítése, végrehajtása
  • partnerek teljes körű műszaki és kereskedelmi gondozása, kapcsolattartás

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki, elsősorban gépészmérnöki végzettség
  • autóiparban vagy gépiparban hasonló területen szerzett tapasztalat
  • aktív, jó angol nyelvtudás
  • folyamatszemlélet, csapatmunka
  • eredményorientált, dinamikus személyiség
  • utazási hajlandóság
  • elsősorban kelet-magyarországi lakhely
Amit megbízónk kínál:
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Innovatív, tudás intenzív szakmai környezet
  • Stabil hátterű cég

Amennyiben érdekli a lehetőség és hosszú távú perspektívát keres, küldje el részünkre a fizetési igényét is tartalmazó magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Tiszántúl" jeligét feltüntetve!

Simonyi és Tóth Kft.
1255 Budapest, Pf. 194.

Telefon: 214 -1286
Fax: 214 -1286
E-mail: info@sandt.hu
Honlap: www.sandt.hu

Friss állásajánlatok

Kapcsolat

SIMONYI & TÓTH KFT.
1015 Budapest
Szabó Ilonka u. 71/A

Telefon / Fax: +36 (1) 214-1286

Az AIMS International magyarországi partnere

Az AIMS magyarországi partnere

A Simonyi & Tóth Tanácsadó Iroda 1997 óta tagja és magyarországi partnere az AIMS International (Association for International Management Search) nemzetközi tanácsadó szervezetnek.