MagyarNyelvválasztásEnglish

Job offers

Jobs

Megbízónk nemzetközi tulajdonú autóipari termelővállalat Bács-Kiskun megyében. Megbízásából a megüresedő

Technológia (automatizálási) vezető

munkakörbe keresünk váltásra motivált és hosszú távú perspektívát kereső jelölteket.

Feladatok:
  • 25 fős mérnökcsapat stratégiai és szakmai irányítása (konstruktőr, projektvezető, villamos szakemberek, programozók), a munkavégzés koordinálása nemzetközi terepen is;
  • mérnöki tevékenység vezetése (célgépek gyártása területén - főleg autóipar);
  • együttműködés a társosztályokkal (értékesítés, forgácsoló és kivitelező üzem, beszerzés, IT, kontrolling);
  • szakmai egyeztetések beszállítókkal és vevőkkel;
  • beosztott munkatársak támogatása, fejlesztése;
  • kapacitások elosztása;
  • tervezési, projektvezetési folyamatok, előírások betartatása;
Elvárások:
  • műszaki mérnöki végzettség (gépész, villamos, mérnök informatikus, folyamat);
  • legalább 5 éves gyakorlat multinacionális termelő cégnél (autóipar előny) mérnökségi, technológiai  vagy  célgép gyártási területen;
  • legalább 3 éves vezetői tapasztalat;
  • gyártástechnológiák ismerete;
  • projektmenedzsment folyamatok ismerete;
  • autóipari folyamatok ismerete ( FMEA/Risk Analysis);
  • ISO 9001 (2015) ismerete;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • elsősorban angol, esetleg német, legalább kommunikációs szintű élő nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem;
  • céges autó;
  • fiatal és innovatív csapatban zajló munka;
  • nemzetközi feladatok;
  • szakmai fejlődés támogatása;
  • stabil munkahely.

Amennyiben váltási, előrelépési motivációi vannak, hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el részünkre a fizetési igényét is tartalmazó magyar és angol nyelvű önéletrajzát az info@sandt.hu címre.

Simonyi és Tóth Kft.
1255 Budapest, Pf. 194.

Phone: 214 -1286
Fax: 214 -1286
E-mail: info@sandt.hu
Web: www.sandt.hu

Fresh jobs

Contacts

SIMONYI & TÓTH KFT.
1015 Budapest
Szabó Ilonka u. 71/A

Phone / Fax: +36-1-214-1286

Partner of AIMS International in Hungary

Our company has been a member of AIMS International (Association for International Management Search) since 1997